BV202S24006
Extended
Manufacturer
ZETTLER
MFR.Part #
BV202S24006
JLCPCB Part #
C20169532
Package
DIP-8P,24x23mm
Description
1 1 230V 24V 25mA 4.2kV DIP-8P,24x23mm Power Transformers ROHS