BV202S12006
Extended
Manufacturer
ZETTLER
MFR.Part #
BV202S12006
JLCPCB Part #
C20169531
Package
DIP-8P,24x23mm
Description
1 1 12V 230V 4.2kV 50mA DIP-8P,24x23mm Power Transformers ROHS