ZYHJNR3015-1R0-M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZYHJNR3015-1R0-M
JLCPCB Part #
C42429323
Package
SMD,3x3mm
Description
1uH 48mΩ 5.8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS