ZNR5020ST150M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZNR5020ST150M
JLCPCB Part #
C42429214
Package
SMD,5x5mm
Description
1.3A 1.4A 15uH 165mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS