ZET-CORE-303015DT6R8MBCA
MFR.Part #
ZET-CORE-303015DT6R8MBCA
JLCPCB Part #
C49009120
Package
SMD,3x3mm
Description
160mΩ 2.7A 3.7A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS