ZET-CORE-303015DT1R5MBCA
MFR.Part #
ZET-CORE-303015DT1R5MBCA
JLCPCB Part #
C49009132
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 22mΩ 6.2A 8.2A Molded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS