ZETC252012S-1R5MT-LF
MFR.Part #
ZETC252012S-1R5MT-LF
JLCPCB Part #
C48945629
Package
1008
Description
1.5uH 3.9A 4.7A 44mΩ Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS