ZETC160808S100MBT-LF
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZETC160808S100MBT-LF
JLCPCB Part #
C48944994
Package
0603
Description
1.45Ω 10uH 1A 700mA Molded Inductor ±20% 0603 Power Inductors ROHS