ZEMS404030-220M
MFR.Part #
ZEMS404030-220M
JLCPCB Part #
C49009291
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
190mΩ 2.6A 22uH 3.5A Molded Inductor ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS