ZEMS303012-1R5M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZEMS303012-1R5M
JLCPCB Part #
C49009165
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 29mΩ 5.7A 6.2A Molded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS