ZEMS1205-330M
MFR.Part #
ZEMS1205-330M
JLCPCB Part #
C41422327
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
3.5A 33uH 6A 75mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS