ZEMS0650-330M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZEMS0650-330M
JLCPCB Part #
C41415622
Package
SMD,7x6.6mm
Description
2.8A 200mΩ 3.3A 33uH Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS