ZEMS0520-100M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZEMS0520-100M
JLCPCB Part #
C41415540
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
10uH 175mΩ 2.5A 3A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS