ZECI321609A2R7K-0A050
MFR.Part #
ZECI321609A2R7K-0A050
JLCPCB Part #
C18734544
Package
1206
Description
2.7uH 45MHz 500mΩ 50mA Multilayer inductor ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS