ZECB201209A121-4A000
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZECB201209A121-4A000
JLCPCB Part #
C2943443
Package
0805
Description
1 120Ω@100MHz 4A 50mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS