NR8040-470M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
NR8040-470M
JLCPCB Part #
C18734536
Package
SMD,8x8mm
Description
1.55A 1.75A 136mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS