NR5020-470M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
NR5020-470M
JLCPCB Part #
C18734503
Package
SMD,5x5mm
Description
47uH 523mΩ 770mA 770mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS