FCI3216-5R6
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
FCI3216-5R6
JLCPCB Part #
C967690
Package
1206
Description
25mA 32MHz 35@4MHz 5.6uH 760mΩ Multilayer inductor ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS