ACMS321609A601
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ACMS321609A601
JLCPCB Part #
C18734472
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1 200mΩ 2A 600Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS