SPT2CM150G10ORVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
SPT2CM150G10ORVZC
JLCPCB Part #
C2896707
Package
Plugin,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 15uF 160V 2000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS