SPT1VM331F16OR
MFR.Part #
SPT1VM331F16OR
JLCPCB Part #
C698173
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 330uF 35V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS