SPT1HM470E09OR
MFR.Part #
SPT1HM470E09OR
JLCPCB Part #
C698138
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 47uF 50V 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS