SPT1HM221G12ORVZC
MFR.Part #
SPT1HM221G12ORVZC
JLCPCB Part #
C2896713
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mm 2000hrs@105℃ 220uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS