SPT1EM821G12OR
MFR.Part #
SPT1EM821G12OR
JLCPCB Part #
C556241
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mm 2000hrs@105℃ 25V 5mm 820uF ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS