SPT1EM821E16ORVZC
MFR.Part #
SPT1EM821E16ORVZC
JLCPCB Part #
C22395199
Package
Plugin,D6.3xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 820uF ±20% Plugin,D6.3xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS