SPT1EM681F14OR
MFR.Part #
SPT1EM681F14OR
JLCPCB Part #
C556239
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 14mm 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS