SPT1EM681E16OR
MFR.Part #
SPT1EM681E16OR
JLCPCB Part #
C697707
Package
Plugin,D6.3xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 680uF ±20% 插件,D6.3xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS