SPT1EM471F12OR
MFR.Part #
SPT1EM471F12OR
JLCPCB Part #
C556238
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS