SPT1EM102F14ORVZC
MFR.Part #
SPT1EM102F14ORVZC
JLCPCB Part #
C22395200
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 14mm 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 8mm ±20% Plugin,D8xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS