SPT1EM101E08OR
MFR.Part #
SPT1EM101E08OR
JLCPCB Part #
C556232
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS