SPT1EM101D08OR
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
SPT1EM101D08OR
JLCPCB Part #
C698155
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 25V 2mm 5mm 8mm ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS