SPT1CM681G12OR
MFR.Part #
SPT1CM681G12OR
JLCPCB Part #
C556227
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mm 16V 2000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS