SPT1CM561F09TRVZC
MFR.Part #
SPT1CM561F09TRVZC
JLCPCB Part #
C48686158
Package
SMD,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 560uF 8mm 9mm ±20% SMD,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS