SPT1CM471E12OR
MFR.Part #
SPT1CM471E12OR
JLCPCB Part #
C556222
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 470uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS