SPT1CM471E09TRVZC
MFR.Part #
SPT1CM471E09TRVZC
JLCPCB Part #
C22395166
Package
SMD,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2.4mm 2000hrs@105℃ 470uF 6.3mm 9mm ±20% SMD,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS