SPT1CM471D11ORVZC
MFR.Part #
SPT1CM471D11ORVZC
JLCPCB Part #
C2896686
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 16V 2000hrs@105℃ 2mm 470uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS