SPT1CM152G12OR
MFR.Part #
SPT1CM152G12OR
JLCPCB Part #
C556231
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mm 1500uF 16V 2000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS