SPT1CM102E16ORVZC
MFR.Part #
SPT1CM102E16ORVZC
JLCPCB Part #
C2896708
Package
Plugin,D6.3xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 16V 16mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS