SPT1CM101E08TRVZC
MFR.Part #
SPT1CM101E08TRVZC
JLCPCB Part #
C22395191
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 2.4mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS