SPT0JM681D11OR
MFR.Part #
SPT0JM681D11OR
JLCPCB Part #
C561218
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 2mm 5mm 6.3V 680uF ±20% 插件,D5xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS