SPT0JM561E07ORVZC
MFR.Part #
SPT0JM561E07ORVZC
JLCPCB Part #
C2896699
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 560uF 6.3V 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS