SPT0JM471F09OR
MFR.Part #
SPT0JM471F09OR
JLCPCB Part #
C697742
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 3.5mm 470uF 6.3V 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS