SPE1EM821G12OL
MFR.Part #
SPE1EM821G12OL
JLCPCB Part #
C697710
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mm 25V 5000hrs@105℃ 5mm 820uF ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS