SPE1EM331E12OL
MFR.Part #
SPE1EM331E12OL
JLCPCB Part #
C698143
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2.5mm 25V 330uF 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS