SPE1CM471E12OL
MFR.Part #
SPE1CM471E12OL
JLCPCB Part #
C697736
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 2.5mm 470uF 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS