SPE1CM221F12OL
MFR.Part #
SPE1CM221F12OL
JLCPCB Part #
C698168
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 220uF 3.5mm 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS