SPE1AM471E09OL
MFR.Part #
SPE1AM471E09OL
JLCPCB Part #
C697727
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2.5mm 470uF 5000hrs@105℃ 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS