SPE0JM152F12OL
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
SPE0JM152F12OL
JLCPCB Part #
C698164
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 1500uF 3.5mm 5000hrs@105℃ 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS