EPH2WM8R2G12OTBVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EPH2WM8R2G12OTBVZC
JLCPCB Part #
C2940269
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 12mm 450V 8.2uF ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS