EPF1VM101E12OTPVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EPF1VM101E12OTPVZC
JLCPCB Part #
C22395138
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12mm 35V 6.3mm 8000hrs@105℃ ±20% Plugin,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS